Nasze wycieczki

Wyjazd klasy IIIc do kina

0

W dniu 13.11.2019r. klasa IIIc udała się do kina w Bielsku – Białej na film pt. „Był sobie pies 2″. Na wycieczkę pojechaliśmy pociągiem, co sprawiło dzieciom wiele radości. W trakcie wyjazdu zwiedziliśmy dworzec PKP, gdzie uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób kupić bilety oraz jak ustawić się na właściwym peronie. W godzinach popołudniowych pełni wrażeń wróciliśmy do domów.

Wyjazd na Politechnikę Śląską

0

22 października klasa IIIc i IVa gościły na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Uczniowie wzięli udział z zajęciach prowadzonych przez wykładowców uczelni: pokazie doświadczeń fizycznych oraz wykładzie pt. „Minecraft – fascynujące minerały i skały w realnym świecie”.

Wycieczka klas 8 do Korzkwi

0

Na zakończenie swojej nauki w ZSP klasy ósme spędziły 3 dni w ośrodku harcerskim w Korzkwi. Gra terenowa, paintball, wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego, warsztaty z robienia pizzy, nauka budowy szałasów i ogromna ilość komarów to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na nas na tej wycieczce.

Wycieczka klasy 5c na Klimczok i Szyndzielnię

0

5 czerwca klasa 5c wybrała się na wycieczkę po górach Beskidu Śląskiego. Zdobyliśmy szczyt Szyndzielni (kolejką) i Klimczoka (na własnych nogach). Po wizycie w schronisku i ognisku z kiełbaskami w drodze powrotnej wstąpiliśmy jeszcze na parę chwil do Bielska – Białej.

Wycieczka klas 3 gimnazjum do ośrodka H2O w Kiczycach

0

W dniach 29-30.04 klasy 3 gimnazjum odwiedziły ośrodek w Kiczycach. Przez dwa dni uczniowie przeżyli niesamowite przygody. Biegali po lesie, rozwiązywali zadania wymagające współpracy w grupie, komunikacji oraz wzajemnego zaufania. Te dwa dni pokazały, że klasy 3A i 3B żyją w przyjaźni i wszyscy się ze sobą super dogadują. Aż żal, że nauka w gimnazjum dobiega już końca, ale jako wychowawcy wierzymy, że zawarte w szkole przyjaźnie przetrwają na całe życie.

Wycieczka klas 7 do Warszawy

0

W dniach 6 – 8 maja klasy 7 zwiedzały stolicę. Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Park Łazienki, Stadion Narodowy czy Stare Miasto to tylko niektóre z miejsc, które udało nam się zobaczyć.

Idź do góry